מנהל הבית

שמעון מודריק

• יליד: 1957
• מצב משפחתי: נשוי ואב לבן
• השכלה: תואר ראשון בהיסטוריה של המזרח התיכון ("אוניברסיטת תל אביב")
ותואר ראשון ביחסים בינלאומיים ("האוניברסיטה העברית").
בנוסף, בוגר מסלול "ניהול בתי מלון" (תדמור) ולימודי ניהול בתי אבות (אוניברסיטת בר אילן).
• רקע תעסוקתי: כשלושה עשורים בתפקידים בכירים בתחום המלונאות.

 

לא אגזים אם אכתוב שמאז ומעולם נמשכתי לעבודה עם האוכלוסייה המבוגרת. בשלב מסוים, לאחר קריירה עשירה, מרתקת ומגוונת בתחום המלונאות, הבנתי שישנה דרך שבה אוכל לעסוק בתחום תוך רתימת הידע, הניסיון והיכולות שלי: בגיל 53 החלטתי לעשות מעשה ונרשמתי ללימודי ניהול בתי אבות, שהקנו לי את הידע והכלים שנדרשו, כדי לנצל את הממשק שבין שני התחומים.

בניגוד לרוב מנהלי הבתים של "משען", לא "גדלתי" ברשת, אלא הגעתי מבחוץ. אני מאמין שהסיבה שבחרו בי, קשורה לערכים שאני דוגל בהם, בדגש על תודעת השירות: אני נוקט במדיניות של "דלת פתוחה" וכל הדיירים בבית יודעים כי ניתן תמיד לפנות אליי בכל שאלה ושרמת הזמינות שלי גבוהה מאוד. לעולם לא אשאיר דייר עם בעיה ללא מענה ובאופן כללי אני מפציר בדיירים הנתקלים בכל סוג של קושי, שלא להתמהמה, אלא לפנות אליי ללא דיחוי.

המיקום של הבית שלנו מצוין. הוא יושב ממש על גן חיל האוויר, כך שברגע שהדייר יוצא מן הבית, הוא מוצא את עצמו מוקף בשטחים ירוקים, בעצים ובמתקני שעשועים שהנכדים יכולים לבלות בהם במשך שעות. יש לנו סופרמרקט גדול צמוד לבית, אנחנו ממוקמים בקרבה רבה למרכזי קניות ובילוי ובסמוך לעורקי תחבורה מרכזיים. "משען גבעתיים" ממוקם למעשה בפאתי תל אביב, כך שאנחנו נהנים מכל הטוב של המרכז, אבל עדיין חיים בסביבה שקטה, ירוקה ונעימה.

"משען גבעתיים" בנוי גם על שטח מצומצם יחסית והודות לכך, הדיירים לא צריכים להתרוצץ ממקום למקום שכן כל השירותים ניתנים תחת קורת גג אחת: מרפאה, פדיקור, מספרה, פיזיותרפיה, תרבות, יש לנו מרכולית בתוך הבית שעושה שירותי משלוחים ללא עלות לכל הדירות במתחם וגם בית קפה שנעים מאוד לשבת בו עם חברים ובני משפחה.

הבית שלנו פתוח מאוד לקהילה שבה הוא פועל ומשתלב בצורה מושלמת בנוף המקומי. יש לנו הרבה מאוד שיתופי פעולה עם בתי הספר בסביבה, אנחנו מקיימים קשרי קהילה עם התושבים המקומיים באירועי תרבות לאורך השנה, מארחים את גמלאי גבעתיים במסגרת מפגשי "קפה אירופה", יש לנו מכללה פעילה שמושכת גמלאים רבים מהקהילה, החצר שמחוץ לבית כוללת פינות ישיבה מוצלות וגינה מזמינה מדהימה ביופייה ובאופן כללי האווירה כאן היא של חופש ופתיחות.

אני שמח להזמין אתכם ל"משען גבעתיים", להתרשם מרמת השירותים הגבוהה, מהבית המודרני והחדיש ומהסביבה הירוקה שבה אנחנו חיים.

 

This post is also available in: צרפתית, אנגלית